» » İnterneten Film Müzik Oyun Program Yükleyerek Nasıl Para Kazanlır ? Gelin Hepbirlikte Öğrenelim.

 
 
 

İnterneten Film Müzik Oyun Program Yükleyerek Nasıl Para Kazanlır ? Gelin Hepbirlikte Öğrenelim.

Yazar: Admin Tarih 21-06-2016, 07:28, Gösterim: 818

0
İnterneten Film Müzik Oyun Program Yükleyerek Nasıl Para Kazanlır ? Gelin Hepbirlikte Öğrenelim.

Merhaba Sevgili Mkvturk.Com Misafirleri.

Bu Konumuzda Sizlere Nasıl interneten Dosya Yükleyerek ve Bu Dosyaları paylaşarak "Bizim Sitemizde Olduğu Gibi Belli Başlı Yüksek Ziyaretçi Kapasitesine Sahip Sitelerde de" paylaşım yaparak Nasıl Para Kazanacağınızın Yollarından Bahsediceğiz. Bildiğiniz gibi günümüzde artık birçok insan ulaşmak istediği Dijital içerikleri En Popüler Filmleri, Güncel Yerli Yabancı Dizileri, Son Çıkan Hit Müzikleri, Güncel Programları, En Son çıkan Oyunları, Yetişkinler için olan xxx Adult içerikleri, Elektronik Kitapları ve daha nicelerini elektronik ortamdan internet üzerinden bilgisayarlarına indirerek ulaşabiliyorlar. Peki hiç düşündünüz mü ? Bu dosyaları kimler yüklüyor ve neden yüklüyorlar. Yani ne kazanıyorlar ? Aynen öyle :) karşılıksız hiçbirşeyin olmayacağı gibi bu dosyaları yükleyen Uploader (Yükleyici) arkadaşlar ve Uploader (Yükleyici) gruplar yükledikleri dosya paylaşım servislerinden kullanıcıların indirdiği Filmler diziler müzikler vb birçok içerikten, indirme başına para kazanıyorlar. Tıpkı bizim kendi sitemizde ve diğer dosya paylaşım sitelerinde yaptığımız En güncel film paylaşımlarının indirilmesinden kazandığımız ücretler gibi :)

Aklınızda bir soru: Peki bu dosya yüklediğimiz siteler neden bize yüklediğimiz dosyaları insanlar bilgisayarlarına indirince para veriyorlar diyebilirsiniz ? Sebebi bu: İnsanlar örnek veriyorum bu dosyaları siz bizim yaptığımız gibi turbobite yüklediniz ve bizim gibi bir çok insan turbobite dosyalarını yükledi. E sonuçta ne oluyor 1.si turbobitin içerisindeki film müzik ve uploaderların yüklediği birçok içeriğe insanlar turbobit üzerinden indirebiliyorlar ve popüler bir site haline geliyor. Ve Turbobit insanlara aylık cüzi ücretlerle bekleme yapmadan hızlı indirme sağlayabilmeleri için premium üyelik satıyorlar. Yani Dosya barındırıcılar buradan kazanıyor. Sizede bu şekilde ücret vererek sizin yükleyeceğiniz dosyaların kendi sunucularına yüklemenizi istiyorlar. onlar ne kaadar çok premium üyelik satarlarsa okadar çok kazanıyor. İnsanlar aldıkları premium üyelik ile beklemeden tek link film müzik oyun indirebiliyor, sizde indirilen bu dosyalar üzerinden sizin dosyalarınızdan indirme başına para kazanıyorsunuz. Herşey kimseye zarar vermeden belli bir döngüde devam ediyor.

Bizim çalıştığımız şuan için tek bir dosya yükleme sitesi olan Turbobit'i En basit şekilde kafanızda bir şeylerin oluşması açısından basit bir şekilde aşağıda sizlere bahsetmeye çalışacağım.

http://costaction.com/partner/?PHPSESUD=B5CCD12F98C9108826333EA32F2DFA2E

1. Yukarıdaki Adrese tıklayarak kayıt olun. Ve sonra Turbobit.net’i aktif edin. Dosyalarınızı yüklemeniz için internet üzerinde size yer sağlayan bir dosya paylaşım sitesi üzerinde bir alana ihtiyacınız olacağı için kayıt olmanız gerekiyor. Güvenebilirsiniz tamamen ücretsidir. Kredi kartı vs girmenize gerek yoktur.

2. 0,5MB’tan ama mümkünse 1MB’tan büyük dosyaları turbobit.net’e yüklersiniz. Fakat ilk etaptaki paylaşımlarınızın güncel olmasına özen gösterin (müzik, video, program, oyun, film, vs.)

3. Yüklediğiniz bu dosyaların indirme adreslerini varsa kendi web sitenizde, bizim sitemizde forumlarda, ve bizim sitemiz gibi film oyun müzik vb. paylaşımların yapıldığı sitelerde paylaşım yapın.

4. İnsanlar sizin paylaşım yaptığınız film müzik dizi mp3 vb. linkinize tıklayarak sizin dosyanızı indiricekler.

5. Her 1000 indirme başına 2$ ile 16$ arası para kazanırsınız.

6. Paranızı 10$ olduğunda hemen talep edip paranızı sisteme tanımladığınız banka hesabınıza sorunsuz çekebilirsiniz.

Bu kadar basit. Siz yüklediğiniz dosyanın ne kadar indirilmesini sağlarsanız o kadar para kazanırsınız.

Ayrıca sizde bizler gibi Uploader Olmak paylaştığınız dosyalardan para kazanmak istiyorsanız, aklınıza takılan her konu hakkında bizimle iletişime geçerek çekinmeden herşeyi bize danışabilirsiniz. İletişim adreslerimiz aşağıdadır. Umarım sizlerde gelecekte bizler gibi güzel kazançlar elde edebiliceksiniz. Sadece sabır azim ve kararlılık ile olacak birşey bu.. Sohbet için bile ekleyebilirsiniz. :)

Mail Adresi: [email protected]
Skype Adresi: Ultrahdindir
Site İletişim: Tıklayın.Saygılarımızla Mkvturk.Com

Allah Rızası için Bir Yorum

Kategori: Dökümanlar
Reklam Alanı

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Ekle

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:
Resimde Kaç Tane
Yeşil Daire Var:*
Kodu Güncelle