» » Transformers Age of Extinction – Transformers Kayıp Çağ 3D Half Sbs Mkv Dual TR/ENG

 
 
 

Transformers Age of Extinction – Transformers Kayıp Çağ 3D Half Sbs Mkv Dual TR/ENG

Yazar: Admin Tarih 5-09-2015, 09:47, Gösterim: 1089

0
Transformers Age of Extinction – Transformers Kayıp Çağ 3D Half Sbs Mkv Dual TR/ENG

Transformers Age of Extinction – Transformers Kayıp Çağ 3D Half Sbs Mkv Dual TR/ENG
http://www.imdb.com/title/tt2109248


Konusu
Autobot ve Decepticon’lar arasında yaşanan son savaşın ardından dört yıl geçer. Savaşta Chicago şehri yerle bir edilmiş ve binlerce insan öldürülmüş olsa da dünya ve insanlık büyük bir tehditten kurtulmuş olur. İnsanlık yaralarını sarmaya çalışırken Amerikan hükümeti de Autobotlar ile arasındaki ilişkiye iyice koparmış, hatta hayatta kalanları yok etmeleri için CIA’de özel bir birim dahi kurulmuştur.

Teksas’ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager (Mark Wahlberg), eline geçen hasarlı bir kamyoneti, parçalarını satma umuduyla kabul eder. Ne var ki bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime’dan başkası olmadığını anlaması uzun sürmez. Optimus Prime’dan aldıkları sinyallerle yola çıkan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de çok yakındır.

Cade Yeager bir şekilde Optimus Prime’ı Chicago’ya ulaştırmak ve diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Zira dünyayı tehdit eden güçlü bir düşman yola çıkmak üzeredir. Optimus Prime ve Autobotlar, Cade Yeager başta olmak üzere kendilerine destek olan insan topluluğunun yardımıyla başlarına gelen en korkutucu düşmanla yüzleşmek zorundadır.Transformers Age of Extinction – Transformers Kayıp Çağ 3D Half Sbs Mkv Dual TR/ENG

http://turbobit.net/Transformers-Age-of-Extinction-3d-half-sbs-dual-hd-indir


Allah Rızası için Bir Yorum

Kategori: 3D Film indir
Reklam Alanı

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Ekle

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:
Resimde Kaç Tane
Yeşil Daire Var:*
Kodu Güncelle