Bizim Aile (1975) WEBDL indir

Yazar: Jackie03 Tarih 28-09-2016, 22:35, Gösterim: 606

0
Bizim Aile (1975) WEBDL indir

http://www.imdb.com/title/tt0456047/

Her ikisi de dul olan üç çocuk annesi Melek hanım ile dört çocuk babası olan Yaşar Usta, bir yandan geçimle bir yandan da çocuklarıyla uğraşmaktadırlar. Yaşar Usta’yla aynı fabrikada çalışan Talat Usta ve eşi Süreyya, mahalle komşuları olan Melek Hanımla onu evlendirmek için uğraşmaktadırlar. En sonunda ikisini bir araya getirmeye ikna ederler ve çiftin evlenmelerini sağlarlar. Ancak kendi çocuklarına yeni kardeşlerinden bahsedemezler. Kirada oturan Yaşar Usta'nın Melek hanımın evine taşınmasıyla da çiftin çocukları arasında geçimsizlik başgösterir.
Bu arada Yaşar Usta, kendisiyle aynı fabrikada çalışan ancak annesinin geçimsizliği yüzünden bir türlü evlenemeyen Şener’in, Melek hanımın kızı Feride ile evlenmesine aracı olur.

Melek hanımın oğullarından Ferit vasatın altında, sürekli devamsızlık yapan bir üniversitede öğrencisidir. Okulda tanıştığı nüfuzlu bir sanayicinin kızı olan Alev ile de ilişkisi vardır. Kızını sürekli takip ettiren Alev’in babası Saim bey, bir gün işyerine getirttiği Ferit’ten kızıyla ilişkisini bitirmesini ister. Ferit’in ilişkisini devam ettirmesi üzerine onu dövdürtür. Ferit’in dayak yemiş halde eve gelmesi üvey kardeşler arasında bir dayanışma başlatırken, aynı gece babasının evinden kaçarak ailenin evine gelen Alev de babasının tüm baskılarına karşı Ferit’le evlenir.

Kızının kendisine rağmen evlenmesine kızan Saim bey nüfuzunu kullanarak aile üzerinde baskı uygulamaya başlar. Önce Yaşar Usta’yı tazminatsız işinden çıkarttırır, daha sonra da yıkılmak üzerinde olduğu gerekçesiyle aileyi oturdukları evden zorla tahliye ettirir. Olaylar karşısında üvey kardeşler birbirlerine daha da sıkı kenetlenirken, Ferit’in ailesini zor duruma düşürdüğünü düşünen Alev ondan ayrılarak babasının evine döner.

Yaşar Usta Alev’in babası Saim bey’i işyerinde ziyaret ederek ona karşı, muhatabanın cevap bile veremediği bir konuşma yapar. Pişmanlık yaşayan Saim bey kızının Ferit’in yanına dönmesine izin verirken, evlerini de aileye geri verdirtir.

Bizim Aile (1975) WEBDL indir

http://turbobit.net/349ycmocl4lv/wbdl.bzmal.75.x264.Jackie03.rar.html

http://uploaded.net/file/ge0r53vc/wbdl.bzmal.75.x264.Jackie03.rar


Allah Rızası için Bir Yorum

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler
Reklam Alanı

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Ekle

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:
Resimde Kaç Tane
Yeşil Daire Var:*
Kodu Güncelle